Obec Všechovice
Všechovice

Na Hranicku se rozbíhá bezplatná digitalizace historických filmových záznamů, ozvěte se!

Na Hranicku se rozbíhá bezplatná digitalizace historických filmových záznamů, ozvěte se!

Místní akční skupina Hranicko ve spolupráci s naší obcí vyzývá občany k poskytnutí historických filmových a zvukových záznamů, které zachycují jakýmkoliv způsobem historii naší obce nebo regionu, a to za účelem bezplatné profesionální digitalizace pro vznik Regionálního digitálního filmového archivu přístupného přes internet. Záznamy na filmech 8 a 16 mm, kazetách VHS či magnetofonových páskách či kazetách, můžete donést na náš obecní úřad do 11. dubna 2014. Po cca 3 měsících Vám budou nepoškozené vráceny a zdarma obdržíte digitální kopii všech Vámi poskytnutých záznamů na DVD. Bližší podrobnosti naleznete ZDE.

Datum vložení: 3. 3. 2014 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 3. 2014 0:00
Autor: Správce Webu

Kulturní dům Všechovice - obsazenost

KD Všechovice

Hlášení rozhlasu

ČEZ Distribuce-plánované odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mikroregion Záhoran

logo

Mikroregion Hranicko

Mikroregion Hranicko

  • 1281 první písemná zmínka
  • 878 počet obyvatel
  • 346 nadmořská výška (m n. m.)
  • 580 katastrální výměra (ha)