Obec Všechovice
Všechovice

Dotazníkové šetření

Jak se daří, co se líbí, kde to skřípe, co tu chybí:
vyjádřete se k budoucnosti naší obce i regionu

Rozvojové organizace Hranicka v těchto dnech spouštějí dotazníkové šetření mezi obyvateli regionu, které bude důležitým podkladem pro nastavení rozvojových oblastí a priorit jak jednotlivých obcí, tak celého Hranicka pro období let 2014 až 2020. Prosíme Vás tímto o 10 až 15 minut Vašeho času a vyplnění zcela anonymního dotazníku na odkazu 

www.regionhranicko.cz/dotaznik     

Pro správné nastavení směrů rozvoje je velmi důležité znát Vaše aktuální názory a přání, potřebujeme vědět, jak jste (ne)spokojeni s kvalitou života v naší obci, s dopravou, bezpečností, životním prostředím, možnostmi trávení volného času či nabídkou služeb. Chceme vědět, v čem vidíte příležitosti a v čem pro změnu ohrožení Vašeho spokojeného a šťastného žití na venkově.

Budeme rádi, když o dotazníku a tomto odkazu řeknete také svým rodinným příslušníkům, známým a kolegům.

Kromě této internetové verze existuje též tištěná podoba určená především pro seniory a osoby bez přístupu k internetu. Prázdné dotazníky jsou k dispozici na našem obecním úřadu, kde jsou připraveny rovněž i sběrné boxy.

S dotazy se obracejte na manažera MAS Hranicko Mgr. Františka Kopeckého, tel.: 773583020, e-mail: f.kopecky@regionhranicko.cz

Uzávěrka pro sběr dotazníků je 31. ledna 2013. 

Předem děkujeme za Váš aktivní zájem, budoucnost přece máme především ve svých rukou!
Datum vložení: 3. 1. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 3. 1. 2013 0:00

Kulturní dům Všechovice - obsazenost

KD Všechovice

Hlášení rozhlasu

ČEZ Distribuce-plánované odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mikroregion Záhoran

logo

Mikroregion Hranicko

Mikroregion Hranicko

  • 1281 první písemná zmínka
  • 878 počet obyvatel
  • 346 nadmořská výška (m n. m.)
  • 580 katastrální výměra (ha)